O NAS

Nasza firma istnieje od 01.04.2001 roku w Gdyni. Warsztat jest zrzeszony w Pomorskiej Izbie Rzemieślniczej, która nadała nam certyfikat firmy godnej zaufania. Dlatego, powierzając nam swój samochód, każdy nasz Klient może być pewien, że wykonana usługa sprawi mu 100% satysfakcji.

 

Od momentu, kiedy powstaliśmy, zdobyliśmy ogromne doświadczenie w obszarze blacharstwa i lakiernictwa samochodowego. Wdrożyliśmy także najwyższej klasy technologie i wypracowaliśmy szereg własnych i nowatorskich metod zapewniających wysoką trwałość usług. Z naszego zakładu wyjechały setki samochodów, których właściciele podkreślają fachowość dokonanych przez nas napraw i dbałość o szczegóły.

 

Poza tym zajmujemy się naprawami powypadkowymi od A do Z oraz mechaniką pojazdową, dbając by Klient mógł u nas wykonać wszystkie usługi związane z bieżącymi naprawami, wliczając serwisowanie układów klimatyzacji czy naprawy układu elektrycznego auta (posiadamy komputer diagnostyczny obsługujący większość marek). Nasza praca to nie tylko dbałość o wygląd samochodu, które opuszcza nasz zakład. Na wysoką jakość realizowanych zleceń wpływ ma również bezpieczeństwo, dlatego zwracamy szczególną uwagę na wszystkie kwestie z tym związane.

Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej, wypełniając formularz kontaktowy. Zapraszamy również do odwiedzenie naszego zakładu w Trójmieście. 

blacharstwo lakiernictwo warsztat Gdańsk

CERTYFIKATY

Mechanika samochodowa Gdynia- Pacars
Mechanika samochodowa Gdynia- Pacars
Mechanika samochodowa Gdynia- Pacars
Mechanika samochodowa Gdynia- Pacars